İmren Pompa Bosch Diesel Service Hakkında

İmren Pompa Bosch Dizel Servis Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde ve Ankara genelinde üstün hizmetleri ile kendini tanıtmıştır. Servisimize müracaat eden ve kaliteli hizmet talep eden çok sayıda dizel araç için, yıllardan beri güvenilir ve önemli çalışmalarla hizmet vermekteyiz. Sürekli gelişim içerisinde olan ve tecrübesi artan uzman teknisyenlerimiz, dizel motor ve yakıt sistemleri ile ilgili sorunların çözümüne çok büyük destek sağlamaktadır. 
Bosch markasının genel prensipleri içerisinde müşteri güveni ve müşteri memnuniyeti çok büyük önem taşımaktadır. Biz de servis olarak müşterilerimiz için çok yoğun çalışmalarla kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz. Kaliteli yedek parçalar ve garantili onarım çözümlerimiz müşteri memnuniyetinin oluşmasında en büyük etkenler olarak karşınıza çıkmıştır. Oldukça modern ve donanımlı şekilde karşınıza gelen servis istasyonlarımız, müşterilerimiz için en iyi hizmetin ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır. 
Karmaşık ve sorunlu gibi görülen tüm problemleri gidermek için, servisimiz sadeleştirilmiş ekonomik çözümlerle karşınıza gelmektedir. Hizmet kalitemizi yüksek tuttuğumuz gibi ekonomik fırsatlarla birlikte sizin için çözümler hazırlamak durumundayız. Servisimize bu konuda güvenebilir ve ekonomik çözümler noktasında hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz. 
Servis olarak düzenli şekilde yapmış olduğumuz bakım, onarım ve parça değişim hizmetlerimiz, garanti kapsamında siz müşterilerimize sunulmaktadır. Periyodik bakımlar ve buna uygun olarak onarım ve yenilenme çözümlerimiz, yıllardan beri servisimizi çok ayrıcalıklı bir nokta haline getirmiştir. Dizel araçlarınız için kaliteli hizmeti servisimizden talep edebilirsiniz. 
Servisimizin verdiği hizmetler çok geniş sektörel bir yapıda karşınıza gelmektedir. İnşaat maden, taşıma, otomotiv, denizcilik, tarım ve enerji gibi çok kilit sektörlerde, araç ve makineler için servisimiz önemli hizmetler sunmaktadır. Dizel araç performansını yükseltmek, araçların sorununu gidermek, elbette her zaman önemli görevlerimiz arasındadır. Pek çok sektörde başarıyı yakalamak için hizmetlerimizden gerekli yardımı alabilirsiniz. 
Misyonumuz 
Bosch dizel servis dünya çapında önemli görevler üstlenmiş ve yüzyıllık bir süreçte bu görevleri yerine getirmiştir. Kuruluşundan beri servisimiz markamıza yakışır çözümlerle karşınıza gelmiştir. Gerek sorunlarda gerekse de rutin bakımlarda servisimize güvenerek doğru kararı verebilirsiniz. 
Vizyonumuz 
Yıllar öncesine dayanan geçmişimiz, kültürümüz ve hizmet standartlarımız, servisimizi çok ayrıcalıklı bir yere getirmiş durumdadır. Geçmiş süreçlerde verdiğimiz kaliteli hizmetler, gelecek dönemlerde vereceğimiz hizmetlerin adeta teminatı olmuş ve referansı olarak size ışık tutmuştur. Güvenerek tercih etmiş olduğunuz hizmetlerinizden, bundan sonraki dönemlerde de en iyi şartlarda faydalanabilirsiniz. Markasına ve değerine güvenen servisimiz, müşterisine en iyi hizmet sunmak için yine büyük gayretler içerisinde olacaktır.
 

Hemen Ara Yol Tarifi
X